Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

III Kongres Czystego Powietrza w lutym w Warszawie

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2019-12-09 10:45
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

III Kongres Czystego Powietrza w lutym w Warszawie
fot. Pixabay
Już 26 lutego w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się trzecia edycja Kongresu Czystego Powietrza. Wydarzenie ponownie stanie się miejscem wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Mazowsza.

Obie dotychczasowe edycje Kongresu Czystego Powietrza, które odbyły się w latach 2018-2019 w Warszawie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, spotkały się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli samorządów i ekspertów związanych z tematyką zanieczyszczeń powietrza oraz pozytywnym odbiorem ze strony uczestników. W obydwu edycjach wzięło udział ok. 800 osób, które podczas Kongresu mogły zapoznać się m.in. ze strategiami ochrony powietrza na poziomie krajowym, wojewódzkim i gminnym, koncepcją stref czystego transportu czy przykładami skutecznych działań edukacyjno-informacyjnych.

Podczas przyszłorocznej edycji Kongresu poruszone zostaną m.in. takie tematy jak: konsultacje społeczne nowego programu ochrony powietrza, inwentaryzacji źródeł niskiej emisji, informacji i edukacji, działania samorządów na rzecz niskoemisyjnego transportu. Kongresowi towarzyszyć będzie także specjalna sesja warsztatowa, podczas której będą omawiane programy wsparcia w ramach których gminy mogą pozyskać dofinansowanie na działania związane z poprawą jakości powietrza.

Organizatorami Kongresu są Samorząd Województwa Mazowieckiego i Zespół Doradców Gospodarczych TOR.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po rejestracji na stronie kongresczystegopowietrza.pl i otrzymaniu akredytacji organizatora.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ciechanów: Wykorzystujmy każdą okazję do walki ze smogiem

Przestrzeń

Ciechanów: Wykorzystujmy każdą okazję do walki ze smogiem

Roman Czubiński 31 marca 2019

Fellowes Polska: Powietrze w budynkach też wymaga oczyszczania

Przestrzeń

Fellowes Polska: Powietrze w budynkach też wymaga oczyszczania

Roman Czubiński 20 marca 2019

Czy walka ze smogiem może przyspieszyć?

Przestrzeń

Czy walka ze smogiem może przyspieszyć?

Roman Czubiński 18 marca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5