Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

II linia metra jeszcze bez handlu

Dalej Wstecz
Data publikacji:
11-05-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
II linia metra jeszcze bez handlu
fot. WUAntresola stacji Rondo ONZ
Przedłużają się przygotowania do uruchomienia punktów handlowo-usługowych na stacjach II linii metra. – Systematycznie podpisujemy kolejne umowy – mówi Cyryl Wojewódzki z biura rzecznika prasowego Metra Warszawskiego.

Centralny odcinek II linii metra uruchomiono 8 marca. Lokale handlowo-usługowe, z wyłączeniem tych, zajętych przez punkty obsługi pasażera ZTM Warszawa, stoją puste. Wciąż trwają przygotowania do przekazania lokali przyszłym najemcom. – Systematycznie podpisujemy kolejne umowy, następnie są wysyłane najemcom lub przyjeżdżają do nas, żeby je podpisać. Umowy są póki co podpisane jedynie z naszej strony, czekamy na podpisy najemców/oferentów – mówi Cyryl Wojewódzki z biura rzecznika prasowego Metra Warszawskiego. Jak dodaje, termin wprowadzenia się najemców jest uzależniony od nich.

Metro Warszawskie ma do rozdysponowania 47 lokali na siedmiu nowych stacjach. Na jeden przystanek przypada od czterech do trzynastu punktów handlowych, z czego najwięcej jest na C-14 Stadion Narodowy. Największy lokal – o powierzchni 311,96 m kw. – znajduje się na stacji Dworzec Wileński.

Zgodnie ze specyfikacją, niektóre lokale zarezerwowano na potrzeby piekarni, usług ekspresowych czy sklepów typu convenience. Pod pojęciem usług ekspresowych rozumie się usługi szewskie, ślusarskie (dorabianie kluczy, sprzedaż zamków), ksero, wyrabianie pieczątek, usługi fryzjerskie i kosmetyczne/ wizażu, pralnicze, zegarmistrzowskie, krawieckie, kuśnierskie, pocztowe i zakłady fotograficzne. Sklepy typu convenience prowadzą sprzedaż artykułów spożywczych oraz przemysłowych, artykułów tytoniowych, prasy itp.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5