Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

II Kongres Czystego Powietrza już w lutym w Warszawie

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2019-01-03 10:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

II Kongres Czystego Powietrza już w lutym w Warszawie
fot. MJ
27 lutego w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się druga edycja Kongresu Czystego Powietrza, wydarzenia organizowanego wspólnie przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Kongres jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w Polsce dedykowanych kwestiom smogu i metod walki z nim.

Pierwszy Kongres Czystego Powietrza, który odbył się w marcu 2018 roku spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli samorządów i ekspertów związanych z tematyką zanieczyszczeń powietrza. W wydarzeniu wzięło udział ponad 350 osób, które podczas Kongresu mogły zapoznać się m.in. z działaniami województwa na rzecz poprawy jakości powietrza, lokalnymi strategiami walki ze smogiem, nowymi technologiami oraz informacjami nt. poziomu zanieczyszczeń generowanych przez transport. Podsumowaniem tego przedsięwzięcia był specjalny apel wystosowany do Prezesa Rady Ministrów, który naświetlał problem smogu i rekomendował konkretne rozwiązania.

W tym roku Kongres Czystego Powietrza ponownie stanie się miejscem wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Mazowsza. Wśród tematów, które zostaną poruszone na Kongresie znajdą się m.in.: program „Czyste Powietrze”, kontrola realizacji uchwał antysmogowych, transgraniczność powietrza i potrzeba współpracy miast i województw, wpływ transportu na jakość powietrza, docieranie z informacją do mieszkańców, konsolidacja dokumentów na poziomie gminy w zakresie działań na rzecz czystego powietrza. Po raz pierwszy na Kongresie poruszony zostanie także temat zanieczyszczenia hałasem i jego wpływu na życie ludzi.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny po rejestracji i otrzymaniu akredytacji organizatora. Szczegóły programu i rejestracji dostępne są na stronie www.kongresczystegopowietrza.pl

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5