Partnerzy serwisu:
Mobilność

Hyper Poland walczy o nagrodę Komisji Europejskiej

Dalej Wstecz
Data publikacji:
24-11-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

MOBILNOŚĆ
Hyper Poland walczy o nagrodę Komisji Europejskiej
fot. Hyper Poland
Składający się z byłych i obecnych studentów Politechniki Warszawskiej, Wrocławskiej i kilku innych uczelni start-up Hyper Poland, który pracuje nad promocją i budową hyperloopa w Polsce, zakwalifikował się do StarUp Europe Awards 2017.

„Ostatnio mieliśmy zaszczyt brać udział w wielu ważnych projektach: przygotowaliśmy wstępne studia dotyczące Hyperloop przy Centralnym Porcie Komunikacyjnym, uczestniczyliśmy w przygotowaniach do zaprezentowania miasta Łodzi jako kandydata do zorganizowania Expo 2022, zostaliśmy również wyróżnieni nagrodą za innowację podczas Emirates and Europe Economic Forum” – wymieniają przedstawiciele Hyper Poland. „W ciągu kilkunastu miesięcy udało nam się udowodnić, że Polska ma ogromny potencjał i wystarczające zaplecze intelektualne, aby jako jeden z pierwszych krajów na świecie stworzyć system Hyperloop. Dziękujemy Wam za ogromne wsparcie i promocję naszych działań”.

„Teraz zakwalifikowaliśmy się do StartUp Europe Awards 2017, nagrody zainicjowanej przez Komisję Europejską i Finnova Foundation, jednak potrzebujemy pomocy internautów, aby dostać się do kolejnego etapu” – apelują.

Nagroda SEUA jest wymyślonym przez Komisję Europejską sposobem wspierania najbardziej innowacyjnych pomysłów stworzonych przez start-upy. W tym roku firmy startują w 18 kategoriach, w których nagrody są przyznawane zarówno na poziomie kraju, jak i na poziomie europejskim. Kategorie to m.in.: smart cities, energia, woda, kategoria społeczna, kategoria środowiskowa, ale też np. turystyka, gastronomia czy moda.

Zwycięzców wybierają sami Europejczycy w sposób nieco przypominający głosowanie w budżecie obywatelskim. Należy wejść na stronę konkursu, podać swojego maila, a następnie zagłosować w interesujących nas kategoriach. Hyper Poland trafił do kategorii środowiskowej (Green). Głosować można już tylko do końca listopada do godz. 18.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Paryż już bez hulajnóg elektrycznych

Mobilność

Paryż już bez hulajnóg elektrycznych

Łukasz Malinowski 03 września 2023

BlaBlaCar rośnie. Platforma uzupełnia luki w transporcie publicznym

Mobilność

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Paryż już bez hulajnóg elektrycznych

Mobilność

Paryż już bez hulajnóg elektrycznych

Łukasz Malinowski 03 września 2023

BlaBlaCar rośnie. Platforma uzupełnia luki w transporcie publicznym

Mobilność

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5