Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Gorzów z ofertami na system informacji pasażerskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-06-02 12:12
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gorzów z ofertami na system informacji pasażerskiej
fot. MZK Gorzów Wlkp.
W Gorzowie otwarto oferty w przetargu na dostawę, montaż i wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej, a także monitoringu miejskiego. Podobne zamówienie rozpisano już pod koniec ubiegłego roku, ale nie wpłynęła wtedy żadnej oferty.

Chodzi o wykonanie zamówienia w trzech zadaniach (nie jest jednak podzielone na części). W pierwszej kolejności o zamontowanie infrastruktury dotyczącej systemu dynamicznej informacji pasażerskiej i systemu monitoringu miejskiego, w drugiej kolejności wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz wdrożenie systemu monitoringu miejskiego i przeprowadzenie szkoleń z obsługi i administracji systemu. Dwa pierwsze zadania mają zostać wykonane w ciągu maksymalnie 10 miesięcy. Trzecim zadaniem jest świadczenie usługi hostingowej w architekturze chmury obliczeniowej na potrzeby wdrożenia SDIP oraz zapewnienia funkcjonowania i obsługi systemu dynamicznej informacji pasażerskiej w okresie 60 miesięcy.

Pojazdy komunikacji miejskiej zostaną wyposażone w lokalizatory. Zaplanowano montaż 34 tablic 5-, 7- bądź 9-wierszowych. Tablice przewidziano na przystankach Jagiełły, AWF-Estkowskiego, Rondo Myśliborskie, Rondo Sczecińskie, Fredry, Fabryczna, Towarowa, Kwiatowa, Osiedle Słoneczne (tramwajowy), Plac Słoneczny (tramwajowy), Wieprzyce (tramwajowy), Hotel Mieszko, Sienkiewicza, GLS, Pomorska (tramwajowy), Piaski (tramwajowy), Szpital Psychiatryczny (tramwajowy), Galeria Manhattan, Kombatantów, Zakład Energetyczny Sikorskiego (tramwajowy), Katedralna / Arsenał (tramwajowy), Herberta / Plac Staromiejski (tramwajowy). Powstać ma aplikacja współpracująca z systemem informacji pasażerskiej. Założono montaż 33 kamer.

W postępowaniu tym razem wpłynęły dwie oferty. Firma Konwerga zaproponowała jego realizację za 8,602 mln zł brutto, natomiast T4B za 9,499 mln zł brutto. Budżet na ten cel wynosił 6,200 mln zł brutto.

O wyniku przetargu zdecyduje punktacja, w której najważniejsze znaczenie ma cena (60 proc.). Pozostałe punkty będzie można otrzymać za skrócenie czasu przeznaczonego na dwa pierwsze zadania, czyli po 20 proc. punktów za szybsze zamontowanie i wdrożenie systemu. Oba podmioty zaproponowały skrócenie czasu realizacji o podobny okres.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5