Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Gorzów Wlkp. po raz kolejny szuka dostawcy systemu informacji pasażerskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2020-03-10 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gorzów Wlkp. po raz kolejny szuka dostawcy systemu informacji pasażerskiej
fot. WU
W Gorzowie rozpisano przetarg na dostawę, montaż i wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej a także monitoringu miejskiego. Podobne zamówienie rozpisano już pod koniec ubiegłego roku, ale nie złożono wtedy żadnej oferty.

Chodzi o wykonanie zamówienia w trzech zadaniach (nie jest jednak podzielone na części). W pierwszej kolejności o zamontowanie infrastruktury dotyczącej systemu dynamicznej informacji pasażerskiej i systemu monitoringu miejskiego, w drugiej kolejności wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz wdrożenie systemu monitoringu miejskiego i przeprowadzenie szkoleń z obsługi i administracji systemu. Trzecim zadaniem jest świadczenie usługi hostingowej w architekturze chmury obliczeniowej na potrzeby wdrożenia SDIP oraz zapewnienia funkcjonowania i obsługi systemu dynamicznej informacji pasażerskiej w okresie 60 miesięcy.

W Gorzowie nie opublikowano jeszcze dokumentów przetargowych, ale zapewne zamówienie nie różni się wielkością od poprzedniego, rozpisanego w listopadzie. Chodziło wtedy o 34 tablice informacyjne i 33 kamery monitoringu. Tablice mają mieć 5, 7 lub 9 wierszy i zawisnąć na przystankach, w tym dziewięciu tramwajowych.

O wyniku przetargu zdecyduje punktacja, w której najważniejsze znaczenie ma cena (60 proc.). Pozostałe punkty będzie można otrzymać za skrócenie czasu przeznaczonego na dwa pierwsze zadania, czyli po 20 proc. punktów za szybsze zamontowanie i wdrożenie systemu. Na oferty czekają w Gorzowie do 8 kwietnia.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gdańsk Wrzeszcz: PKP PLK porządkuje chaos informacyjny, ale… bez SKM

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz: PKP PLK porządkuje chaos informacyjny, ale… bez SKM

Witold Urbanowicz 27 października 2017

Dlaczego tak ważne jest liczenie pasażerów?

Mobilność

Dlaczego tak ważne jest liczenie pasażerów?

Martyn Janduła 10 października 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5