Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Gorlice zamawiają 11 nowych autobusów niskopodłogowych

Dalej Wstecz
Autor:

Leonard Dolecki

Data publikacji:
2018-04-17 12:28
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gorlice zamawiają 11 nowych autobusów niskopodłogowych
fot. UM Gorlice
Urząd Miasta Gorlice ogłosiło przetarg na dostarczenie w dwóch partiach 11 nowych niskopodłogowych autobusów spełniających normy emisji spalin normę emisji spalin EURO 6. Koszt inwestycji to niemal 10 mln zł. Wszystkie maszyny trafią na ulice miasta w przyszłym roku.

W ramach inwestycji na ulice Gorlic ma trafić 11 fabrycznie nowych autobusów, przy czym zamawiający dopuszcza jedynie oferty na całość zamówienia. Maszyny mają posiadać dwie pary drzwi i mieć silnik wysokoprężny zasilany olejem napędowym, przy czym muszą one spełniać normę emisji spalin EURO 6.

Pojazdy mają mieć długość ok. 10 metrów i mieścić od 55 do 75 pasażerów, przy czym miejsc siedzących ma być 22. Autobus ma także zawierać jedno miejsce dla wózka dziecięcego lub inwalidzkiego.

Całkowita szacunkowa wartość zamówienia to 9,790 mln zł. Zamawiający wymaga aby oferenci posiadali odpowiednie doświadczenie w podobnych inwestycjach. Firmy ubiegające się o realizację zadania muszą mieć na koncie co najmniej 10 autobusów niskopodłogowych, zasilanych olejem napędowym o silniku wysokoprężnym, dostarczonych w ramach jednego zamówienia w ciągu ostatnich 3 lat.

Zamawiający czeka na oferty do 24 maja br. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz parametry techniczne maszyn (40%). Zamawiający oczekuje dostarczenia pierwszej partii autobusów (6 sztuk) w terminie do 180 dni od dnia zawarcia umowy, a drugiej partii (5 sztuk) w terminie do 240 dni od dnia zawarcia umowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Działdowo szykuje się do uruchomienia komunikacji miejskiej

Komunikacja

Działdowo szykuje się do uruchomienia komunikacji miejskiej

Przemysław Farsewicz 23 marca 2018

Łódzkie: Przybędzie autobusów niskoemisyjnych

Komunikacja

Łódzkie: Przybędzie autobusów niskoemisyjnych

Roman Czubiński 12 marca 2018

MPK Tarnów: Do końca roku 40 nowych autobusów, w tym testowy elektryczny

Komunikacja

MPK Tarnów: Do końca roku 40 nowych autobusów, w tym testowy elektryczny

inf. prasowa, oprac jm. 03 marca 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5