Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Gliwice z przetargiem na centrum przesiadkowe

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-10-16 11:05
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gliwice z przetargiem na centrum przesiadkowe
wizualizacja: Mostostal Zabrze Biprohut
Gliwice ogłosiły przetarg na budowę centrum przesiadkowego na terenach pokolejowych po północnej stronie stacji. Prace potrwają dwa lata.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem terenu pokolejowego w ramach planowanego centrum przesiadkowego oraz włączenie zespołu dworców i parkingów w układ komunikacyjny miasta wraz z robotami towarzyszącymi.

Zakres prac obejmuje budowę dworca autobusowego z zadaszeniem wraz z budynkiem głównym, budynkiem pomocniczym i tunelem oraz zagospodarowaniem terenu obejmującym drogowy układ komunikacyjny, parkingi i miejsca postojowe oraz niezbędną infrastrukturę techniczną. Na dachu zostanie zamontowana instalacja fotowoltaiczna.

Założono rozbudowę ul. Składowej oraz ul. Toszeckiej, a także przebudowęodcinka ul. Tarnogórskiej. Przebudowany ma zostać istniejący tunel pod torami kolejowymi od strony ul. Tarnogórskiej,

Termin składania ofert mija 20 listopada. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz termin gwarancji (40%). Na realizację prac przeznaczono 24 miesiące.


mat. UM Gliwice


mat. UM Gliwice

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Dąbrowa Górnicza przygotowuje się do przebudowy dwóch stacji

Przestrzeń

Dąbrowa Górnicza przygotowuje się do przebudowy dwóch stacji

Witold Urbanowicz 26 sierpnia 2019

Zielona Góra: Rusza centrum przesiadkowe

Przestrzeń

Zielona Góra: Rusza centrum przesiadkowe

Redakcja 17 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5