Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Gdańsk z nowym przetargiem na serwisowanie tramwajów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-04-09 10:38
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gdańsk z nowym przetargiem na serwisowanie tramwajów
fot. MJ
Gdańskie Autobusy i Tramwaje są zadowolone z efektów pilotażu związanego ze zlecaniem zewnętrznej firmie świadczenia usługi utrzymania tramwajów w zajezdniach Wrzeszcz i Nowy Port. Właśnie ogłoszono nowy przetarg, który będzie obejmować okres dwóch lat.

Przedmiotem toczącego się przetargu jest utrzymanie tramwajów na terenie zajezdni tramwajowych Wrzeszcz i Nowy Port. Zadaniem wykonawcy będą naprawy powypadkowe, naprawy serwisowe oraz utrzymanie serwisowe 35 szt. tramwajów typu 120NaG i 5 szt. tramwajów typu 128NG, a także obsługa układów hamulcowych we wszystkich tramwajach zamawiającego.

Termin składania ofert mija 10 maja. O wyborze zdecydują cena (70%), czas przystąpienia do naprawy (20%), gwarancja na każdą wymienioną, regenerowaną lub nową część dostarczoną przez wykonawcę i zamontowaną w tramwaju w ramach realizacji napraw serwisowych, utrzymania serwisowego, obsługi układów hamulcowych (5%) oraz na wykonane prace i części zamontowane w ramach realizacji napraw powypadkowych (5%).

Okres zamówienia określono na 24 miesiące. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podstawowego do wysokości 50% zamówienia podstawowego.

Gdańsk ogłasza przetarg po udanym kilkumiesięcznym pilotażu związanym ze zlecaniem utrzymania tramwajów na zewnątrz. Na początku 2018 r. GAiT podpisał umowę z firmą SAATZ na świadczenie usługi do początku marca, a następnie umowa została przedłużona o dwa miesiące. – Przyjęte rozwiązanie sprawdza się dobrze i co najważniejsze ma duży wpływ na większą gotowość pojazdów do ruchu – komentowała Alicja Mongird, rzecznik prasowy GAiT.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gdańsk wydzierżawi  48 autobusów Mercedesa

Komunikacja

Gdańsk wydzierżawi 48 autobusów Mercedesa

Witold Urbanowicz 31 stycznia 2019

Gdańsk: Pierwsze nowe tramwaje Pesy będą później

Komunikacja

Gdańsk: Pierwsze nowe tramwaje Pesy będą później

Witold Urbanowicz 08 stycznia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5