Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Gdańsk przygotowuje się na wybór przewoźnika na 10 lat

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-01-22 10:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gdańsk przygotowuje się na wybór przewoźnika na 10 lat
Fot. ZTM Gdańsk
W dzienniku urzędowym UE zamieszczone zostało wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące umowy o świadczenie usług publicznych. Gdańsk zamierza powierzyć część usług przewozowych wyłonionemu w przetargu przewoźnikowi.

Wstępne ogłoszenie dotyczy świadczenia usług przewozowych na terenie miasta Gdańska i gmin sąsiednich w latach 2026-2036. Chodzi o regularny przewóz osób w ramach sieci komunikacyjnej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku. Przewoźnik ma zostać wybrany w procedurze przetargowej.

Termin realizacji określono na 120 miesięcy, czyli dziesięć lat. Świadczenie usług miałoby rozpocząć się 1 stycznia 2026 r. i zakończyć się 31 grudnia 2036 r. (choć rok końcowy wydaje się być podany błędnie).

Szacunkową wielkość pracy przewozowej w całym okresie trwania umowy określono na ok. 33,440 mln wzkm – to jest ok. 3,344 mln wzkm rocznie. Do wykonania usługi potrzeba będzie 40 autobusów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5