Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Gdańsk. Przetarg na budowę węzła integracyjnego Rębiechowo

Dalej Wstecz
Autor:

Magdalena Romanowska

Data publikacji:
2020-05-06 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gdańsk. Przetarg na budowę węzła integracyjnego Rębiechowo
fot. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Gmina Żukowo ogłosiła przetarg na budowę węzła integracyjnego Gdańsk Rębiechowo. To część zadania budowy węzłów integracyjnych Gdańsk Rębiechowo oraz Gdańsk Osowa wraz z trasami dojazdowymi. Zamówienie obejmuje między innymi budowę systemu ścieżek rowerowych, dróg i montaż sygnalizacji świetlnej.

Budowa dwóch węzłów integracyjnych w Gdańsku jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa pomorskiego na lata 2014–2020.

W ramach budowy węzła integracyjnego Gdańsk Rębiechowo potrzebne będzie wyniesienie granic na gruncie zgodnie z projektami podziałów nieruchomości, budowa systemu ścieżek rowerowych, chodników, ciągów pieszo-rowerowych, dróg, zjazdów na posesje, a także wykonanie prac w zakresie infrastruktury technicznej, przebudowę sygnalizacji świetlnej, budowę kanału technologicznego, zagospodarowanie zieleni, montaż małej architektury w zakresie przyjętym dla węzła integracyjnego Rębiechowo zgodnie z załączoną dokumentacją projektową.

W ramach wykonania dróg dojazdowych zmodernizowane zostaną ulice: Akacjowa, Słoneczna i Bysewska o łącznej długości ok. 3,75 km. Na każdym z odcinków powstanie nawierzchnia asfaltowa, wykonane zostanie też oświetlenie, odwodnienie oraz chodniki i ciągi rowerowe. Dodatkowo powstać ma łącznie 26 km ścieżek rowerowych na trasach: Rębiechowo- Lniska, Rębiechowo- Pępowo, Banino- Pępowo, Rębiechowo- Miszewo i Rębiechowo- Chwaszczyno.

Okres związania z ofertą to w tym przypadku 2 miesiące. Termin składania ofert mija 8 czerwca 2020 roku. Kryteriami wyboru będą w tym przypadku cena (60 proc.) i okres gwarancji (40 proc.). Na realizację prac przeznaczono 150 dni.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łódzki Rower Publiczny: Kiedy kolejny przetarg i nowy sezon?

Mobilność

Łódzki Rower Publiczny: Kiedy kolejny przetarg i nowy sezon?

Roman Czubiński 02 maja 2020

Łódź: Kolejny przetarg MPK na podwykonawstwo

Komunikacja

Łódź: Kolejny przetarg MPK na podwykonawstwo

Roman Czubiński 27 kwietnia 2020

Łódź anuluje przetarg na rower publiczny

Mobilność

Łódź anuluje przetarg na rower publiczny

Roman Czubiński 24 marca 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5