Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Gdańsk: Bez ofert na modernizację NGT6-2

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-07-17 16:56
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gdańsk: Bez ofert na modernizację NGT6-2
fot. Artur Andrzej, domena publiczna
Gdańskie Autobusy i Tramwaje unieważniły przetarg na naprawę główną i modernizację tramwajów Bombardier NGT6-2. W postępowaniu nie zgłosił się żaden chętny. Udało się za to rozstrzygnąć postępowanie na naprawę pięciu Swingów.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy głównej i modernizacji trzech tramwajów typu NGT6-2 w oparciu o dokumentację producenta, po przebiegu 900 tys. km. Celem prac jest przywrócenie pełnej zdolności eksploatacyjnej. Więcej o zakresie prac pisaliśmy tutaj.

W środę 17 lipca minął termin składania ofert. W postępowaniu jednak nikt nie wystartował, więc GAiT poinformowały o jego unieważnieniu.

Jednocześnie przewoźnik rozstrzygnął przetarg na wykonanie naprawy głównej pięciu tramwajów typu 120NaG o największym przebiegu. Naprawa dotyczy elementów i urządzeń dachu, podwozia, wózków, wnętrza przedziału pasażerskiego, kabiny motorniczego, nadwozia w części zewnętrznej. Usługa ma zostać wykonana do końca roku.

Pod koniec czerwca GAiT zaakceptowały ofertę SAATZ na kwotę 12,29 mln zł brutto. Z firmą tą Gdańsk podpisał niedawno umowę na utrzymanie tramwajów

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gdańsk zmienia zakres modernizacji NGT6-2. Nie będzie klimatyzacji

Komunikacja

Gdańsk zmienia zakres modernizacji NGT6-2. Nie będzie klimatyzacji

Witold Urbanowicz 25 czerwca 2019

Gdańsk ogłasza przetarg na tramwaj w ciągu Nowej Warszawskiej

Przestrzeń

Gdańsk ogłasza przetarg na tramwaj w ciągu Nowej Warszawskiej

Witold Urbanowicz 19 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5