Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

FlixBus wznawia połączenia w krajach bałtyckich

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2021-06-02 14:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa Flixbus

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

FlixBus wznawia połączenia w krajach bałtyckich
fot. Flixbus
FlixBus ogłosił pierwsze połączenia oraz plan odbudowy oferty w 2021 roku na Litwie, Łowie i w Estonii. Od 10 czerwca zielona sieć będzie składać się z pięciu międzynarodowych linii łączących miasta bałtyckie z Polską i Niemcami. Łącznie, w tym roku FlixBus planuje oferować 16 regularnych linii łączących 13 miast bałtyckich ze swoją europejską siecią.

Pierwsza linia N1323 łącząca Wilno i Kowno z Warszawą i Berlinem wystartowała już dziś, 2 czerwca. Jednocześnie ruszyła sprzedaż biletów na kolejne cztery linie, które rozpoczną kursowanie 10 czerwca. Pełne trasy wszystkich linii:
  • N1323 Wilno – Berlin: Wilno – Kowno – Mariampol – Suwałki – Augustów – Białystok – Warszawa – Poznań – Konin – Świebodzin – Berlin
  • 1226 Wilno – Warszawa: Wilno – Troki – Olita – Druskieniki – Sejny – Przewięź – Augustów – Białystok – Warszawa
  • N1229 Tallinn – Ryga – Warszawa: Tallinn – Parnawa – Ryga – Ryga Lotnisko – Jełgawa – Szawle – Kowno – Suwałki – Augustów – Łomża – Warszawa
  • 1234 Tallinn – Wilno: Tallinn – Parnawa – Ryga – Bauska – Poniewież – Wilno
  • N1234 Tallinn – Wilno: Tallinn – Parnawa – Ryga – Bauska – Poniewież – Wilno

– Po udanym wznowieniu połączeń w Polsce i uruchomieniu już blisko 50% naszej docelowej siatki, jesteśmy gotowi do rozwoju naszej oferty w krajach bałtyckich. Są to dla nas bardzo istotne rynki i planujemy dalsze inwestycje mające na celu wzrost naszej pozycji rynkowej na Litwie, Łotwie i w Estonii – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich.

Kolejne połączenia będą uruchamiane etapami, w zależności od popytu oraz łagodzenia restrykcji w poszczególnych krajach bałtyckich. – Będą wśród nich między innymi bezpośrednie połączenia z Rygi do Wiednia, z Wilna do Krakowa i Katowic oraz z Tallina do Berlina – dodaje Kamila Zalewska, dyrektor ds. rozwoju biznesu na Polskę i kraje bałtyckie.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Flixbus przywraca siatkę połączeń. Bilety za złotówkę!

Komunikacja

Flixbus przywraca siatkę połączeń. Bilety za złotówkę!

Michał Szymajda 12 maja 2021

Ruszył Flixtrain w Szwecji [odjazd]

Komunikacja

Ruszył Flixtrain w Szwecji [odjazd]

Jakub Madrjas 09 maja 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5