Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

FlixBus wraca do Kijowa

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-04-14 17:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

FlixBus wraca do Kijowa
fot. Flixbus
Wycofanie się wojsk rosyjskich z części terytorium Ukrainy pozwala na wznowienie komunikacji komercyjnej. Z połączeniami wraca FlixBus.

FlixBus wycofał się z Ukrainy w pierwszych dniach wojny. W wyniku porażki dotychczasowych działań ofensywnych Rosja wycofała się z części ukraińskiego terytorium. Powoli wznawiana jest tam komunikacja komercyjna, tym bardziej, że wzrasta liczba osób powracających do Ukrainy.

Flixbus zapowiedział powrót m.in.do Żytomierza, Równego, Winnicy, Humania, Chmielnickiego i Tarnopolu. – Wracamy z FlixBusem do Kijowa z Warszawy, Krakowa, Pragi od 18 kwietnia, a od 28 kwietnia z Budapesztu! Obiecaliśmy w lutym "see you soon" i jesteśmy – informuje Michał Leman.

W sumie pasażerowie będą mieli osiem bezpośrednich tras. Z Polski wznowią kursowanie linie №3222 Warszawa – Kijów, №3241 Warszawa – Czerniowce, №3231 Wrocław – Lwów (od 28 kwietnia), №3232 Lwów – Iwano-Frankowsk. Przez Polskę przejadą również linie №3270 Praga – Kijów, 32N3277 Pilzno – Humań.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5