Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Elektrobusy pojadą do Ząbkowic Śląskich. Ruszył przetarg

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-12-03 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Elektrobusy pojadą do Ząbkowic Śląskich. Ruszył przetarg
fot. WU
Komunikacja miejska w Ząbkowicach Śląskich wzbogaci się o cztery elektrobusy. Został właśnie rozpisany przetarg w ramach środków przyznanych z Zielonego Transportu Publicznego. Pojazdy mają zostać dostarczone do połowy sierpnia przyszłego roku.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech elektrobusów. Zamawiający wymaga pojazdów o długości do 8,0 m, które pomieszczą co najmniej 20 pasażerów, z czego min. 10 na miejscach siedzących (bez miejsc składanych). Drzwi mają być otwierane na zewnątrz. Wymagane są klimatyzacja, agregat grzewczy zasilany olejem napędowym, ładowarki USB do urządzeń mobilnych, tablice informacyjne LED i LCD, monitoring.

Wymagany jest silnik elektryczny o mocy min. 80 kW z funkcją ograniczenia prędkości do 70 km/h. Zamawiający oczekuje baterii o minimalnej pojemności 40 kWh z układem odzyskiwania energii w trakcie hamowania. Wymagana jest ładowarka będąca elementem autobusu, umożliwiająca ładowanie baterii w dwóch trybach (ładowanie z mocą większą niż 20 kW, ale nie większą niż 30 kW oraz ładowanie z mocą co najmniej 50 kW).

Termin składania ofert mija 5 stycznia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały jedno zamówienie polegające na dostawie co najmniej czterech autobusów, w tym co najmniej jednego elektrobusu. O wyborze decydują cena (50%), okres gwarancji na autobus wraz z urządzeniami i oprogramowaniem (10%),pojemność baterii (15%), okres gwarancji na baterie (10%), moc silnika (10%), okres gwarancji na elementy nadwozia i szkieletu kratownicy (5%).

Zamówienie ma zostać zrealizowane do połowy sierpnia 2022 r. Zamawiający możliwość zamówień dodatkowych z wolnej ręki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ząbkowice z dofinansowaniem elektrobusów w programie NFOŚiGW

Komunikacja

Ząbkowice z dofinansowaniem elektrobusów w programie NFOŚiGW

Witold Urbanowicz 18 maja 2021

Ząbkowice Śląskie z ofertą Solarisa na hybrydy

Komunikacja

Ząbkowice Śląskie z ofertą Solarisa na hybrydy

Witold Urbanowicz 05 grudnia 2019

Ząbkowice Śląskie kupują siedem hybryd dla przyszłej komunikacji

Przestrzeń

Ząbkowice Śląskie kupują siedem hybryd dla przyszłej komunikacji

Witold Urbanowicz 23 października 2019

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5