Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Dworzec w Gorlicach do remontu

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-06-26 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Dworzec w Gorlicach do remontu
Fot. Wojciech Cupiał
Dworzec kolejowy w Gorlicach, leżący na końcu ślepej linii prowadzącej od stacji Gorlice Zagórzany, zostanie odświeżony. Do stacji tej dojeżdża jedynie pociąg Regio z Rzeszowa do Jasła w ciągu roku szkolnego i studenckiego.

Przedmiotem postępowania ogłoszonego przez PKP SA jest remont dworca w Gorlicach. Zakres prac obejmuje wymianę stolarki okiennej na PCV, naprawę nakrapianych tynków elewacji, uszkodzonych boni i gzymsów, uzupełnienie obróbek blacharskich gzymsów wraz z odmalowaniem istniejących, demontaż zbędnych krat okiennych i odmalowanie pozostałych, odmalowanie wsporników lamp oświetleniowych, naprawę stopni betonowych przy drzwiach wejściowych i odmalowanie farbami do betonu, a także czyszczenie cokołu kamiennego wraz z impregnacją. Termin składania ofert mija 30 czerwca, a jedynym kryterium jest cena.

Gorlice to stacja końcowa linii 110 z Gorlic Zagórzan. Przy peronie znajduje się budynek stacyjny w stylu galicyjskich dworców kolejowych. Obecnie nie jest używany do obsługi pasażerów. Do Gorlic dojeżdża jedynie do końca czerwca weekendowy pociąg Regio z Rzeszowa do Jasła.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Dworzec w Krośnie przejdzie remont

Przestrzeń

Dworzec w Krośnie przejdzie remont

Witold Urbanowicz 14 czerwca 2017

Dworzec w Radzyniu Podlaskim do zabezpieczenia. Nadal bez pasażerów

Przestrzeń

Dworzec w Radzyniu Podlaskim do zabezpieczenia. Nadal bez pasażerów

Witold Urbanowicz 06 czerwca 2017

Dworzec Poznań Garbary do przebudowy

Przestrzeń

Dworzec Poznań Garbary do przebudowy

Witold Urbanowicz 29 maja 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5