Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Duże zmiany w komunikacji miejskiej w Kielcach

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
18-01-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. ZTM KIielce

Podziel się ze znajomymi:

ZTM Kielce ogłosił właśnie duże zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w stolicy województwa świętokrzyskiego. Pojawią się nowe linie autobusowe, a niektóre z dotychczasowych zmienią swoje numery.

Jak informuje ZTM, zapowiadane w grudniu 2022 roku zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone od soboty 28 stycznia 2023 roku. Dotyczą one nowych tras istniejących linii 5, 19 i 23, nowych linii 24 i 26 oraz likwidacji numerów linii 105, 106, 109, 111, 113, C.

Autobusy linii 23 będą dodatkowo obsługiwały ulice Hożą i Kolberga, a linia 24 zostaje wydłużona do osiedla Świętokrzyskiego. Ponadto po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ulic Karczówkowskiej z Jagiellońską zostanie rozważona możliwość skierowania autobusów linii 5 przez ulicę Karczówkowską i Mielczarskiego.

Autobusy linii 33 wszystkimi kursami w obie strony będą wjeżdżały w osiedle Sieje.

Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5