Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Drogi elektryk dla Wrześni. Co z przetargiem?

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-03-06 13:54
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Drogi elektryk dla Wrześni. Co z przetargiem?
Fot. Solaris
Samorząd Wrześni prowadzi właśnie przetarg na dostawę jednoczłonowego niskowejściowego autobusu elektrycznego o długości do 9 m. W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, złożona przez firmę Solaris. Znacznie przekracza ona założony kosztorys.

Przedmiotem przetargu rozpisanego przez Wrześnię jest dostawa jednego niskowejściowego autobusu jednoczłonowego o napędzie elektrycznym. Długość pojazdu określono na przedział od 8,5 do 9,0 m. Zgodnie z wymaganiami pojazd posiadać ma silnik elektryczny o mocy min. 160 kW. Przewidziano ładowanie pojazdu za pomocą systemu plug-in (czyli wtyczki). Więcej o wymaganiach pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj minął termin składania ofert w postępowaniu. Zamówieniem zainteresowany jest jedynie Solaris, który zaproponował kwotę 2,33 mln zł brutto. To znacznie więcej, niż oczekiwał zamawiający, który wyasygnował na ten cel kwotę w wysokości 1,48 mln zł brutto. Września musi podjąć decyzję, czy przeznaczyć na realizację zamówienia więcej środków, czy też unieważnić postępowanie.

Autobus miał posłużyć do obsługi dwóch linii okrężnych od 2 stycznia 2018 r., rozpoczynających kursowanie na dworcu. Września przekaże autobus w użyczenie wykonawcy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5