Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Dębica kupuje 10 autobusów różnych typów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-11-14 11:40
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Dębica kupuje 10 autobusów różnych typów
fot. Tomasz Mleczek, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia c
Miasto Dębica rozpisało przetarg na  dostawy 10 nowych autobusów trzech różnych typów. W przyszłym roku do miasta przyjedzie po pięć pojazdów klasy midi i maxi, w tym dwa hybrydowe o napędzie spalinowo-elektrycznym.

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 10 fabrycznie nowych autobusów jednoczłonowych. Zamówienie podzielone jest na dwie części, a producenci mogą składać oferty oddzielnie dla każdej części do 21 grudnia. Nie opublikowano jeszcze szczegółowej specyfikacji zamówienia.

Pierwsza z nich obejmuje dostawę ośmiu autobusów, w tym pięciu pojazdów MIDI o długości od 9 m do 11 m oraz trzech autobusów maxi od 11 m do 12,5 m, na olej napędowy. W tej części o zamówienie mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich trzech latach zrealizowały co najmniej jedną dostawę dwóch spalinowych autobusów klasy midi oraz minimum jedną dostawę co najmniej jednego autobusu maxi. O wyborze zadecydują cena (60%), parametry użytkowe (26%), parametry użytkowo-eksploatacyjne dla pojazdów midi (7%) i maxi (7%). Dostawy mają zostać zrealizowane do końca września 2018 r.

Druga część zakłada z kolei dostawy dwóch autobusów klasy maxi (o długości 11-12,5 m) z napędem spalinowo-hybrydowym. Ewentualni wykonawcy w zakresie doświadczenia muszą wykazać się dostawą co najmniej jednego autobusu hybrydowego klasy maxi. O wyborze zadecydują cena (60%) oraz parametry użytkowe (40%). Dostawy rozpisano do 25 października 2018 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Siedlce budują tunel pod torami i wewnętrzną obwodnicę

Komunikacja

Siedlce budują tunel pod torami i wewnętrzną obwodnicę

Tomasz Kościelny 14 listopada 2017

Warszawa. 5 milionów wypożyczeń Veturilo

Komunikacja

Warszawa. 5 milionów wypożyczeń Veturilo

jd/inf. pras. 14 listopada 2017

MKS Dębica testuje autobus elektryczny. Moda dla małych miast?

Komunikacja

MKS Dębica testuje autobus elektryczny. Moda dla małych miast?

Jakub Dybalski 13 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5