Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Dębica chce kupić dwa autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-02-06 16:25
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Dębica chce kupić dwa autobusy
fot. MKS Dębica
Dębica ponownie ogłosiła przetarg na zakup dwóch autobusów spalinowych. Pojazdy miałyby zostać dostarczone jeszcze w tym roku.

Przedmiotem przetargu jest zakup dwóch autobusów jednoczłonowych wraz z systemem zapowiadania przystanków, monitoringiem wizyjnym oraz systemem lokalizacji. Dostawca musi też świadczyć usługi serwisu w czasie gwarancji, a także dostarczyć narzędzia i oprogramowania konieczne do późniejszego utrzymania pojazdu.

Wymagane są autobusy o długości 11,5-12 m, które pomieszczą 95-110 pasażerów, w tym min. 25 na miejscach siedzących. Przewidziano układ drzwi 2-2-2. Wymagany jest silnik spalinowy o mocy 180-220 kW. Przewidziano klimatyzację i ładowarki USB do urządzeń mobilnych.

Termin składania ofert mija 12 marca. W postępowaniu mogą brać podmioty, które w ostatnich trzech latach wyprodukowały i dostarczyły co najmniej jeden autobus dwuosiowy o długości 11-12,5 m o napędzie spalinowym. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz parametry techniczne. Pod uwagę będą brane wyposażenie układu hamulcowego w system rekuperacji, liczba miejsc siedzących dostępnych z niskiej podłogi, gwarancja, zaoferowanie zawieszenia przedniego niezależnego, wysokość wejścia, podatność do napraw powypadkowych oraz zużycie energii.

Pojazdy mają zostać dostarczone do połowy listopada 2019 r. To już trzeci przetarg na zakup tych autobusów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Dębica bez autobusów

Komunikacja

Dębica bez autobusów

Witold Urbanowicz 31 lipca 2018

Dębica z jedną oferta na autobusy

Komunikacja

Dębica z jedną oferta na autobusy

Witold Urbanowicz 27 kwietnia 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5