Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Ciechanów z ofertami na autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-11-08 16:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ciechanów z ofertami na autobusy
fot. UM Ciechanów
Ciechanów otworzył oferty w przetargu na dostawy dwóch autobusów. Zamówienie podzielone jest na części i obejmuje jeden ok. 9-metrowy elektrobus oraz jeden zwykły autobus o długości do 8 m. Pojazdy mają zostać dostarczone do końca I połowy przyszłego roku.

Pierwsza część zamówienia zakłada dostawę jednego autobusu elektrycznego o długości 8,5-9,5 m wraz z dodatkowym wyposażeniem, usługami serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego oraz usługą szkolenia z obsługi i naprawy pojazdu. Dostawy mają zostać zrealizowane do 20 czerwca 2018 r.

W tej części jedyną ofertę złożył Solaris. Opiewa ona na kwotę 2,276 mln zł i nieznacznie przekracza budżet, który określono na kwotę 2,009 mln zł. Producent zaoferował 36 miesięcy gwarancji na cały pojazd, a na magazyny energii – 120 miesięcy.

Druga część obejmuje dostawę jednego fabrycznie nowego autobusu miejskiego, niskowejściowego, kategorii mini o długości 7,4-8 m. Dostawy mają zostać zrealizowane do 30 kwietnia 2018 r.

Jedyną ofertę złożyła spółka MMI. Opiewa ona na kwotę 651,9 tys. zł i o ok. 16 tys. zł przekracza kwotę, jaką zamawiający planował przeznaczyć na realizację zamówienia. Firma zaoferowała 36 miesięcy gwarancji na cały pojazd. Jednocześnie nie zadeklarowała dostarczenia autobusu bez stopni wejściowych oraz bez stopni poprzecznych między I a II drzwiami. Firma MMI w swojej ofercie dysponuje pojazdami Kapena Urby, Kapena Thesi, Kapena Moveo, Mercedes Sprinter.

Więcej o wymogach pisaliśmy tutaj

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław. Mandat za car sharing

Komunikacja

Wrocław. Mandat za car sharing

Jakub Dybalski 08 listopada 2017

Ciechanów kupuje dwa autobusy, w tym jednego elektryka

Komunikacja

Ciechanów kupuje dwa autobusy, w tym jednego elektryka

Witold Urbanowicz 19 września 2017

Ciechanów inwestuje w elektroniczną informację pasażerską

Przestrzeń

Ciechanów inwestuje w elektroniczną informację pasażerską

Witold Urbanowicz 10 lipca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5