Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Ciechanów inwestuje w elektroniczną informację pasażerską

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-07-10 16:31
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ciechanów inwestuje w elektroniczną informację pasażerską
fot. UM CiechanówNowy autobus ZKM Ciechanów
Miasto Ciechanów rozpisało przetarg na zaprojektowanie i wykonanie systemu informacji pasażerskiej, obejmującego 14 dwustronnych tablic elektronicznych. Przedmiot zamówienia ma zostać wykonany do połowy grudnia 2017 r.

Ciechanów rozpisał przetarg na zaprojektowanie i dostawę systemu informacji pasażerskiej, składającego się z 14 tablic przystankowych dwustronnych LED wraz z konstrukcjami wsporczymi, zawierających moduł transmisyjny do dynamicznego rozkładu jazdy. Tablice miałyby stanąć na przystankach Plac Jana Pawła II 02, 17 Stycznia / Warszawska 01, Szpital 01, Dworzec PKP 01, Sienkiewicza – Dworzec PKS 01 i 02, 17 Stycznia – BGŻ 01, Plac Kościuszki 01 i 02, Armii Krajowej – Carrefour 01, Armii Krajowej – Kaufland 02, Miejski Zespół Szkól nr 1 02 i 03.

Tablice dwustronne powinny wyświetlać informacje o godzinie odjazdu najbliższych kursów linii autobusowych w oparciu o informacje z systemu dyspozytorskiego funkcjonującego w ZKM oraz informacje rozkładowe w przypadku braku połączenia z serwerem. Wyświetlacze muszą współpracować z systemem monitorowania i zarządzania komunikacja miejską pracującego w oparciu o technologie GPS i MGS/GPRS używanym przez ZKM w Ciechanowie. System ten służy do obliczania czasu przyjazdu autobusu na przystanek na podstawie nadajników GPS/GSM zamontowanych w autobusach. Ponadto przewidziano syntezator mowy. Konstrukcje wsporcze powinny nawiązywać do charakteru wiat przystankowych. Na wybranych przystankach przewidziano wbudowany monitoring, a zdecydowana większość tablic ma być pięciowierszowa.

Termin składania ofert mija 18 sierpnia. O wyborze zadecydują cena (60%) oraz termin gwarancji (40%), przy czym minimalny wymagany okres to 36 miesięcy. Przedmiot zamówienia miałby zostać zrealizowany do połowy grudnia 2017 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa chce wymienić papierowe rozkłady na elektroniczne

Przestrzeń

Warszawa chce wymienić papierowe rozkłady na elektroniczne

Witold Urbanowicz 05 lipca 2017

Konkurs na logo komunikacji. Po co ZTM-owi nowy znak?

Przestrzeń

Konkurs na logo komunikacji. Po co ZTM-owi nowy znak?

Witold Urbanowicz 13 czerwca 2017

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5