Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Bytów szuka przewoźnika na pięć lat

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-01-05 12:24
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bytów szuka przewoźnika na pięć lat
fot. Michał Szymajdaautobus w Bytowie
Powiat bytowski ogłosił postępowanie na udzielenie koncesji na pięcioletnie przewozy autobusowe na 20 liniach. Głównym kryterium wyboru operatora mają być ceny biletów. Przewoźnik musi dysponować minimum 60 autobusami.

W Bytowie czekają do 6 lutego na oferty wykonywania przewozów w powiecie bytowskim przez 60 miesięcy, zgodnie z uchwalonym niedawno planem transportowym dla tego obszaru. Zakłada on funkcjonowanie 20 linii autobusowych. Zamawiający uznaje, że do wypełnienia tego zobowiązania potrzeba co najmniej 60 pojazdów. Na usługę chce przeznaczyć 68 830 115,75 zł. netto.

Przed każdym z oferentów stawiane są liczne wymagania. Pojazdy, które powinien posiadać muszą mieścić co najmniej 17 pasażerów, a ich średni wiek w każdym kolejnym roku nie może przekraczać 15 lat (pojedyncze pojazdy nie mogą być starsze niż 20-letnie. Przewoźnik musi posiadać w powiecie bytowskim, lub w jego najbliższym sąsiedztwie zaplecze techniczne, czyli plac na co najmniej 40 pojazdów, 3 stanowiska obsługowo-naprawcze oraz myjnię. Musi też zatrudniać odpowiednią liczbę osób do wykonywania usługi, w tym 65 kierowców.

Zwycięska oferta zostanie wybrana na podstawie czterech kryteriów. Po 35 proc. punktów będzie można otrzymać za deklarowane ceny biletów normalnych i miesięcznych szkolnych. 20 proc. punktów będzie można dostać za średni deklarowany wiek taboru, a pozostałe 10 proc. za autobusy, które są przystosowane do przewozu wózka dziecięcego lub inwalidzkiego.

Oferenci muszą się legitymować doświadczeniem w postaci należytego obsługiwania co najmniej trzech linii autobusowych w ciągu ostatnich trzech lat.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kto obsłuży komunikację w Obornikach

Prawo & Finanse

Kto obsłuży komunikację w Obornikach

Witold Urbanowicz 28 grudnia 2016

Gdańsk udziela z wolnej ręki rocznych kontraktów na przewozy

Prawo & Finanse

Gdańsk udziela z wolnej ręki rocznych kontraktów na przewozy

Jakub Dybalski 21 grudnia 2016

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5