Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Bytom: Oferty na remont torowiska na Frycza-Modrzewskiego

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-05-15 18:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bytom: Oferty na remont torowiska na Frycza-Modrzewskiego
fot. Google Street Map
Tramwaje Śląskie otworzyły oferty w przetargu organizowanym wspólnie z miastem Bytom na przebudowę jezdni i infrastruktury tramwajowej w ciągu Frycza-Modrzewskiego. W ramach robót zostanie wydłużony odcinek dwutorowy. Na realizację prac przeznaczono 17 miesięcy.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla przebudowy jezdni i infrastruktury tramwajowej w ciągu Frycza-Modrzewskiego na odcinku od skrzyżowania ul. Zabrzańskiej do ul. Młyn Szombierski w Bytomiu. Długość odcinka wynosi ok. 1300 mtp.

Torowisko w ciągu ul. Frycza-Modrzewskiego jest jednotorowe, wydzielone z jezdni, w konstrukcji klasycznej, podsypkowej. W obrębie skrzyżowania z Zabrzańską zmienia się w linię dwutorową o konstrukcji bezpodsypkowej w zabudowie z asfaltu.

Na odcinku od ul. Zabrzańskiej do Skweru Larischa zaprojektowano torowisko dwutorowe w konstrukcji klasycznej, podsypkowej. Oznacza to wydłużenie odcinka dwutorowego o ok. 250 m. Na pozostałym odcinku pozostanie jednotorowe. Zakres prac, zlecany przez Bytom, obejmuje przebudowę całej jezdni wraz z podbudową i chodnikami.

Dzisiaj (15 maja) minął termin składania ofert. O zamówienie ubiega się aż sześć podmiotów. Niemal wszystkie zmieściły się w budżecie określonym na 20,386 mln zł brutto. Firma Silesia Invest zaproponowała 16,847 mln zł brutto. Firma NDI – 18,179 mln zł brutto, AGC Bytom – 19,909 mln zł brutto, Tor-Krak – 19,957 mln zł brutto, KZN Rail – 20,170 mln zł brutto, ZUE – 21,260 mln zł brutto

O wyborze decydują cena (60%), doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (20%) i gwarancja (20%). Na realizację prac przewidziano 17 miesięcy.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5