Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Brwinów. Kierownicy pociągów w autobusach

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-09-06 16:41
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Brwinów. Kierownicy pociągów w autobusach
fot. Hiuppo, lic. CC BY-SA 3.0
Koleje Mazowieckie poinformowały, że postawią kasę biletową w Brwinowie przy Rondzie Kowalskiego, blisko przystanku ZKA PKP. Dopóki nie zostanie otwarta kolejowi konduktorzy będą sprzedawali bilety w autobusach.

„Szanowni Państwo, w nawiązaniu do wczorajszego oświadczenia dotyczącego sprzedaży biletów na stacji w Brwinowie, w związku z modernizacją linii 447, informuję, że lokalizacja kasy biletowej w Brwinowie została już ustalona. Obecnie trwają prace związane z przeniesieniem infrastruktury potrzebnej do rozpoczęcia sprzedaży biletów. Koleje Mazowieckie podjęły decyzję, że od jutra do czasu otwarcia kasy biletowej w pojazdach zastępczej komunikacji autobusowej ZB (w godzinach 06:00-18:00) będą jeździli kierownicy pociągów i sprzedawali bilety jednorazowe Kolei Mazowieckich przy pomocy urządzenia mobilnego” – poinformowała rzecznik KM Donata Nowakowska.

To uzupełnienie wczorajszego komunikatu Kolei Mazowieckich, który jest odpowiedzią na zarzuty jakie wysunął w poniedziałek, w pierwszy dzień roboczy po zamknięciu kolejowej linii do Grodziska, burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński. Zarzucał Kolejom Mazowieckim nieprzygotowanie do zorganizowania komunikacji zastępczej.

Remont linii kolejowej nr 447 potrwa rok. Komunikację zastępczą zamiast niejeżdżących pociągów (z Grodziska do Warszawy można dojechać pociągiem jadącym okrężną trasą, ale stacje pośrednie są pozbawione połączenia kolejowego) organizują ZTM Warszawa i Koleje Mazowieckie. Miejski organizator transportu odpowiada za odcinek do Piastowa i Pruszkowa, dalej położone miejscowości obejmuje komunikacja zastępcza Kolei Mazowieckich.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. Bez katastrofy na linii grodziskiej

Komunikacja

Warszawa. Bez katastrofy na linii grodziskiej

jd/inf. pras. 04 września 2017

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5