Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Brodnica kupuje autobusy i buduje centrum przesiadkowe

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-10-27 12:20
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Brodnica kupuje autobusy i buduje centrum przesiadkowe
fot. MOs810, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Brodnica rozpisała dwuczęściowy przetarg, obejmujący dostawy ośmiu autobusów oraz budowę oraz przebudowę infrastruktury przystankowej. Efekty zamówienia mieszkańcy będą mogli zobaczyć jesienią 2018 r.

Brodnica ogłosiła połączony przetarg na zakup autobusów i budowę niewielkiego węzła przesiadkowego. Pierwsza część obejmuje dostawę ośmiu sztuk fabrycznie nowych autobusów oraz doposażenie warsztatu (zestaw diagnostyczny do silnika i autobusu, montażownica do kół samochodów ciężarowych i wyważarka do kół samochodów ciężarowych).

Zamawiający wymaga wykazania się doświadczeniem z ostatnich trzech lat w zakresie dostaw minimum 8 sztuk autobusów z silnikiem diesla, miejskich, niskopodłogowych, niskowejściowych, o normie emisji spalin nie mniejszej niż Euro-6, z czego minimum trzy maja być tożsame z zamawianymi w przetargu. O wyborze zadecydują cena (60%) oraz parametry techniczne (40%). Zamówienie ma zostać wykonane do końca września przyszłego roku.

Druga część zakłada natomiast zaprojektowanie i wykonanie małego węzła przesiadkowego wraz z parkingiem przesiadkowym Park&Ride, budowie ośmiu parkingów rowerowych Bike&Ride, wymianie 15 wiat przystankowych i dostawieniu jednej w nowej lokalizacji oraz postawieniu tablice LED-owej w węźle przesiadkowym.

Termin składania ofert mija 6 grudnia. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w postępowaniu, muszą wykazać, że w ciągu ostatnich pięciu lat wykonali co najmniej trzy zadania o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem zamówienia (tj. w zakresie robót budowlanych branży drogowej), przy czym wartość pojedynczego zamówienia winna wynosić co najmniej 700 tys. zł brutto. O wyborze decydują cena (60%) raz parametry techniczno-jakościowe (40%). Zamówienie ma zostać zrealizowane do końca października 2018 r.

Nie opublikowano jeszcze szczegółowej specyfikacji zamówienia. Miasto informuje, że umowa będzie podpisana po uzyskaniu dofinansowania w 2018r.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gmina Dominowo kupuje dwa autobusy

Komunikacja

Gmina Dominowo kupuje dwa autobusy

Witold Urbanowicz 25 października 2017

Pabianice kupują 18 hybryd. Rusza przetarg

Przestrzeń

Pabianice kupują 18 hybryd. Rusza przetarg

Witold Urbanowicz 24 października 2017

Toruń kupuje 35 autobusów, w tym hybrydy

Komunikacja

Toruń kupuje 35 autobusów, w tym hybrydy

Witold Urbanowicz 24 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5