Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Bogdan Motors dostarczy 49 trolejbusów do Charkowa

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-05-12 17:31
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bogdan Motors dostarczy 49 trolejbusów do Charkowa
fot. Bogdan Motors
Dzisiaj (12 maja) przedsiębiorstwo trolejbusowe w Charkowie podpisało umowę z Bogdan Motors na dostawy 49 trolejbusów. Niedawno producent wygrał też przetarg w czeskiej Igławie.

W połowie kwietnia Zajezdnia Trolejbusowa nr 3 rozstrzygnęła przetarg na dostawy 49 trolejbusów – 12 pojazdów o długości 19 metrów oraz 37 o długości 12-metrów. Wygrała firma Bogdan Motors z Łucka z pojazdami Bogdan T90117 i T70117. Zakup jest współfinansowany ze środków Europejskiego Banku Odbudowy.

Zgodnie z wymogami przetargowymi trolejbusy zostaną dostarczone w ciągu 50 tygodni od otrzymania zaliczki. Ponadto wszystkie trolejbusy będą dostarczane z zestawem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zestawem narzędzi i sprzętu do konserwacji i napraw trolejbusów.

Ostatni Bogdan Motors święci triumfy. 27 kwietnia producent podpisał umowę na dostawę 29 pojazdów dla rodzinnego miasta – Łucka. Natomiast 29 kwietnia Bogdan Motors podpisał umowę z Iwano-Frankiwskiem na dostawy 10 autobusów. Ponadto producent w konsorcjum z czeską firmą Tram for Envi wygrał przetarg na dostawy sześciu autonomicznych pojazdów dla Igławy (Jihlava). Wartość oferty z pojazdami opartymi na konstrukcji Bogdan T701 wynosi ok. 2,64 mln euro. Sprzęt elektryczny dostarczy Cegelec. Od wyniku odwołała się jednak Skoda Electric.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5