Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Bochnia z ofertami na autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-03-17 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bochnia z ofertami na autobusy
fot. RPK Bochnia
Gmina Bochnia otworzyła oferty w przetargu na zakup w sumie siedmiu autobusów. Zamówienie podzielone jest na dwie części i obejmuje zakup zarówno autobusów podmiejskich, jak i turystycznych. Na dostawę pojazdów zaplanowano 6 miesięcy.

Gmina Bochnia chce zakupić siedem autobusów. Pięć z nich będzie przeznaczonych do obsługi komunikacji podmiejskiej, a dwa pojazdy będą autobusami turystycznymi. Dlatego też ogłoszony przetarg został podzielony na dwie części, obejmując osobno pojazdy miejskie oraz turystyczne. Ponadto zamówienie obejmuje też dostawę komputera diagnostycznego oraz szkolenie kierowców i członków obsługi technicznej. Więcej o zamówieniu piszemy tutaj.

W części dotyczącej pojazdów podmiejskich ofertę złożyła firma Truck Export – Import Wynajem. Jej wysokość to 3,720 mln zł brutto. W części dot. autobusów turystycznych wystartował jedynie EvoBus z kwotą 3,173 mln zł brutto.

Budżet na ten wynosi łącznie 4,9 mln zł brutto, w tym 2,262 mln zł na część I i 2,638 mln zł na część II.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5