Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Bochnia z ofertami na autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-05-20 14:02
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bochnia  z ofertami na autobusy
fot. Travelarz, CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Gmina Bochnia otworzyła oferty w ponowionym przetargu na dostawę siedmiu autobusów. Zadanie jest podzielone na dwie części i obejmuje zakup sześciu autobusów dla komunikacji miejskiej, a także jednego autobusu turystycznego.

Gmina Bochnia znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały środki finansowe na zakup nowych autobusów z programu inwestycji strategicznych, tzw. Polskiego Ładu. Samorząd uruchomił w tej sprawie pierwszy przetarg, który ruszył w lutym. W każdej z części postępowania wpłynęła tylko jedna oferta, a każda z nich przewyższała budżet zamawiającego. Gmina podjęła więc decyzję o tym, aby anulować postępowanie.

Właśnie otwarto oferty w kolejnym przetargu. Pierwsza część dotyczy sześciu autobusów miejskich. Wystartowały dwie firmy. Truck Import-Export Wynajem oferuje dostawy za 4,317 mln zł, a MMI – za 5,129 mln zł. Budżet na ten cel wynosi 3,434 mln zł.

Druga część dotyczy pojazdu turystycznego. Wystartowała firma EvoBus z oferta na kwotę 1,538 mln zł. Budżet na ten cel wynosił 1,470 mln zł brutto.

Teraz – by rozstrzygnąć przetarg – gmina musi wygospodarować dodatkowe środki. Zadanie ma zostać zrealizowane w ciągu 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Autosan z kolejną umową na elektrobusy dla Częstochowy

Przestrzeń

Autosan z kolejną umową na elektrobusy dla Częstochowy

Witold Urbanowicz 07 czerwca 2022

Bochnia z ofertami na autobusy

Komunikacja

Bochnia z ofertami na autobusy

Witold Urbanowicz 17 marca 2022

Gmina Bochnia kupuje autobusy z Polskiego Ładu

Komunikacja

Gmina Bochnia kupuje autobusy z Polskiego Ładu

Jakub Rösler 09 listopada 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5