Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Bliżej budowy węzła Gdynia Karwiny. Jest przetarg na nadzór

Dalej Wstecz
Autor:

Magdalena Romanowska

Data publikacji:
2020-08-19 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
UM Gdynia

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bliżej budowy węzła Gdynia Karwiny. Jest przetarg na nadzór
fot. UM Gdynia
Miasto Gdynia ogłosiło przetarg na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad pierwszą fazą budowania węzła integracyjnego Gdynia Karwiny. Jest to część projektu „Utworzenie węzła integracyjnego transportu publicznego przy przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – Gdynia Karwiny”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa pomorskiego na lata 2014–2020.

Postępowanie dotyczy zamówienia na usługę nadzoru inwestorskiego nad pierwszą fazą robót budowlanych polegających na utworzeniu węzła integracyjnego Gdynia Karwiny, które są częścią projektu „Utworzenie węzła integracyjnego transportu publicznego przy przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – Gdynia Karwiny”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa pomorskiego na lata 2014–2020.

Ponadto, niniejsze postępowanie obejmuje część zamówienia na usługę nadzoru inwestorskiego nad realizacją i w okresie gwarancji wykonania robót budowlanych, którego gmina zamierza udzielić dla robót nad fazą drugą.

Kryteriami wyboru wykonawcy są w tym przypadku doświadczenie osób wyznaczonych do nadzoru branżowych robót budowlanych (20 proc.), termin reakcji inspektora nadzoru na wezwanie (10 proc.), termin przeprowadzania przeglądów w okresie gwarancji (10 proc.) oraz cena (60 proc.). Termin składania ofert mija 30 września 2020 r.

Węzeł Karwiny to jedna z większych inwestycji ostatnich lat na terenie Gdyni. Polega ona między innymi na budowie parkingu przesiadkowego przy stacji PKM Karwiny, przebudowie fragmentów ul. Wielkopolskiej, Sopockiej i Strzelców oraz przygotowaniu nowej infrastruktury dla komunikacji miejskiej, na czele z nowymi buspasami. Jak podkreślają władze miasta, ma to na celu zachęcanie gdynian do łączenia środków transportu. Przetarg w formule „zaprojektuj i wybuduj” ruszył pod koniec lipca br. Wartość całego projektu to 100 mln zł.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5