Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Bielsko-Biała z jedną ofertą na autobusy przegubowe

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-05-26 12:27
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Bielsko-Biała z jedną ofertą na autobusy przegubowe
fot. MZK Bielsko-Biała
MZK w Bielsku-Białej otworzył oferty w przetargu na dostawy czterech nowych autobusów przegubowych. O zamówienie ubiega się wyłącznie Solaris. Pojazdy miałyby zostać wyprodukowane w tym roku i dostarczone w ciągu pięciu miesięcy od zawarcia umowy.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech autobusów przegubowych, wyprodukowanych w 2021 r. Zamawiający wymaga autobusów o długości 17,5-18,75 m. Pojemność określono na min. 140 pasażerów, z czego 38 na miejscach siedzących. Wymagany jest układ drzwi 2-2-2-2, z czego pierwsze i ostatnie otwierane do wnętrza, a drugie i trzecie otwierane odskokowo-przesuwnie na zewnątrz. Zmawiający wymaga silnika o mocy min. 230 kW. Pojazdy mają być wyposażone w klimatyzację, system do neutralizacji wirusów, bakterii, grzybów oraz innych drobnoustrojów, nagłośnienie, wyświetlacze, kasowniki, system lokalizacji dla potrzeb udzielania priorytetu w ruchu, system zliczania pasażerów, monitoring.

Dzisiaj (26 maja) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie Solaris, który wycenił zamówienie na 8,118 mln zł brutto. To nieco powyżej budżetu określonego na kwotę 7,380 mln zł brutto.

Jeśli MZK zdecyduje się dopłacić, to na dostawy przeznaczono pięć miesięcy od zawarcia umowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5