Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Prawo & Finanse

Białystok z przetargiem na 10 autobusów z opcją na 5 kolejnych

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2019-06-25 12:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Białystok z przetargiem na 10 autobusów z opcją na 5 kolejnych
fot. UM Białystok
Białystok rozpisał przetarg na zakup dwóch autobusów standardowej długości i ośmiu kolejnych, przegubowych. To kolejny przetarg autobusowy w tym mieście.

Przedmiotem zamówienia jest dziesięć autobusów. Chodzi o 2 fabrycznie nowe niskopodłogowe dwuosiowe autobusy miejskie, zasilane olejem napędowym, o długości całkowitej od 11,5 do 12,2 m, a także 8 fabrycznie nowych niskopodłogowych trzyosiowych autobusów miejskich zasilanych olejem napędowym, o długości całkowitej od 17,5 do 18,2 m. Muszą to być autobusy jednego typu, wariantu i wersji. Zamówienie nie jest podzielone na części.

Z przetargiem wiąże się prawo opcji. W przypadku posiadania wolnych środków finansowych przeznaczonych na realizację projektu Zamawiający zastrzega możliwość wykorzystania prawa opcji, polegającego na dostawie do pięciu dodatkowych autobusów dwuczłonowych. Decyzja ma zostać podjęta do 60 dni od daty zawarcia umowy.

Zakupy są współfinansowane ze środków unijnych. Chodzi o szacowany na blisko 160 mln zł „Projekt partnerski: Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego i rowerowego w Białostockim Obszarze Funkcjonalnym”, realizowany przez Białystok wraz z okolicznymi gminami. Jego istotnym elementem jest właśnie zakup autobusów.

Na oferty czekają w Białymstoku do 1 sierpnia. Tydzień wcześniej w Białymstoku ma zostać rozstrzygnięty inny przetarg w którym miasto szuka dostawcy dwóch autobusów hybrydowych.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Białystok kupuje 255 biletomatów

Prawo & Finanse

Białystok kupuje 255 biletomatów

Jakub Dybalski 18 grudnia 2018

Białystok z umową na 22 solarisy

Komunikacja

Białystok z umową na 22 solarisy

jd/inf. pras. 19 października 2018

Białystok. Solaris lepszy od Mercedesa. Zdecydowały drobiazgi

Komunikacja

Białystok. Solaris lepszy od Mercedesa. Zdecydowały drobiazgi

Jakub Dybalski 08 października 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5