Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Białystok oficjalnie decyduje się na hybrydy Volvo

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-09-12 13:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Białystok oficjalnie decyduje się na hybrydy Volvo
fot. Michał Szymajda
Białystok rozstrzygnął przetarg na dostawy dwóch autobusów hybrydowych. Miasto zaakceptowało jedyną w przetargu ofertę. Złożyło ją Volvo, oferując dostawy za kwotę nieco ponad 3,6 mln zł brutto.

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch autobusów o długości 11,5-12,2 m. Pojazdy mają być zasilane olejem napędowym z zastosowaniem napędu hybrydowego spalinowo-elektrycznego. Pojazdy mają pomieścić co najmniej 50 pasażerów, w tym 27 na miejscach siedzących. Wymagane są drzwi w układzie 2-2-2. Autobus ma być wyposażony w silnik o mocy co najmniej 150 kW. Na realizację przeznaczono 220 dni.

20 sierpnia minął termin składania ofert. Jedyną ofertę złożyło Volvo, które zaproponowało kwotę w wysokości 3,626 mln zł brutto. Mieści się ona w możliwościach finansowych zamawiającego, określonych na kwotę 3,7 mln zł. Wczoraj (11 września) zamawiający zdecydował o zaakceptowaniu tej oferty. Jednocześnie poinformował, że umowa może zostać zawarta „niezwłocznie po przesłaniu zawiadomienia”.

Białystok już wcześniej prowadził przetarg na zakup dwóch hybryd. W lutym tego roku wybrał ofertę Volvo, które zaproponowało pojazdy 7900 hybrid.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Białystok: Bliskie starcie Solarisa i EvoBusa

Komunikacja

Białystok: Bliskie starcie Solarisa i EvoBusa

Witold Urbanowicz 21 sierpnia 2018

Volvo dostarczy dwie hybrydy do Białegostoku?

Komunikacja

Volvo dostarczy dwie hybrydy do Białegostoku?

Witold Urbanowicz 20 sierpnia 2018

Volvo dostarczy hybrydy dla Białegostoku

Komunikacja

Volvo dostarczy hybrydy dla Białegostoku

Witold Urbanowicz 06 lutego 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5