Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Białystok kupuje do 25 autobusów. W tym hybrydy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-07-04 10:42
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Białystok kupuje do 25 autobusów. W tym hybrydy
fot. UM Białystok
Białystok ogłosił dwa przetargi na zakup do 25 nowych autobusów – o długości 12, jak i 18 metrów. Przewidziano także dostawy pojazdów hybrydowych. Autobusy miałyby przyjechać do Białegostoku w ciągu roku.

Przedmiotem pierwszego przetargu jest zakup 18 nowych autobusów zasilanych olejem napędowym, w tym 10 pojazdów przegubowych o długości 17,5-18,2 m oraz ośmiu pojazdów o długości 11,5-12,2 m. Zamówienie zawiera także opcję na dostawy do pięciu autobusów przegubowych.

Termin składania ofert mija 21 sierpnia. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które dostarczyły w ciągu ostatnich trzech lat w jednej dostawie co najmniej 4 sztuki autobusów jednoczłonowych oraz w jednej dostawie co najmniej pięć autobusów dwuczłonowych. Na realizację przeznaczono 360 dni. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający powiadomi pisemnie Wykonawcę w terminie do 14 dni od daty zawarcia umowy.

Drugie postępowanie zakłada dostawę dwóch autobusów o długości 11,5-12,2 m. Pojazdy mają być zasilane olejem napędowym z zastosowaniem napędu hybrydowego spalinowo-elektrycznego.

Termin składania ofert mija 20 sierpnia. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które dostarczyły w ciągu ostatnich trzech lat co najmniej jedną hybrydę. Na realizację przeznaczono 220 dni.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Podrzeszowskie gminy z 12-metrowymi autobusami Autosana?

Komunikacja

Podrzeszowskie gminy z 12-metrowymi autobusami Autosana?

Witold Urbanowicz 04 lipca 2018

Sośnicowice. Miasto kupuje dwa autobusy

Komunikacja

Sośnicowice. Miasto kupuje dwa autobusy

Jakub Dybalski 02 lipca 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5