Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Białystok kupuje 255 biletomatów

Dalej Wstecz
Data publikacji:
18-12-2018
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Białystok kupuje 255 biletomatów
fot. UM Białystok
Białystok prowadzi przetarg na dostawę i montaż 255 mobilnych biletomatów, które zostaną zamontowane we wszystkich tamtejszych miejskich autobusach. Termin otwarcia ofert przesunięto na styczeń.

Przetarg dotyczy dostawy, instalacji, uruchomienia i obsługi 255 biletomatów. W planach jest zamontowanie po jednym biletomacie w każdym białostockim autobusie. Zadanie zostało podzielone na trzy etapy – dostawa i uruchomienie biletomatów, potem rozbudowa systemu i oprogramowania i wreszcie świadczenie usługi sprzedaży biletów, w tym doładowywania białostockich kart miejskich.

To duże zamówienie. W Białymstoku szacują je na ponad 22,5 mln zł netto. W przetargu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat wykonały przynajmniej jedną dostawę minimum 80 mobilnych biletomatów. Termin otwarcia ofert przesunięto właśnie na 9 stycznia. Biletomaty mają zostać zamontowane do końca przyszłego roku.

Przetarg jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach programu Polska Wschodnia. W ramach tego samego projektu miasto kupi też 24 biletomaty stacjonarne, które staną na przystankach.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5