Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Biała Podlaska zamawia pięć autobusów na biodiesel

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-05-24 11:03
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Biała Podlaska zamawia pięć autobusów na biodiesel
fot. MZK Biała Podlaska
MZK w Białej Podlaskiej rozpisało przetarg na dostawy pięciu autobusów o długości 12 m, napędzanych biodieslem. Na dostawy przewidziano 12 miesięcy, przy czym pierwsze pojazdy mają przyjechać po dwóch miesiącach.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pięciu autobusów miejskich o długości 11,8-12 m. Pojemność określono na minimum 85 podróżnych, z czego 28 na miejscach siedzących (w tym minimum sześć bezpośrednio dostępnych z płaskiej podłogi). Wymagane są drzwi w układzie 2-2-2 z wejściem na wysokości nie wyżej niż 340 mm. Pojazd ma być wyposażony w silnik o mocy min. 200 kW, przystosowany do zasilania paliwem Bioester B 100.

Przewidziano klimatyzację, system automatycznego gaszenia pożarów w komorze silnika, elektryczną i głosową informację pasażerską oraz sześć portów USB do ładowania urządzeń mobilnych. Przy czym, jak zastrzega zamawiający, tablice informacyjne, kasy biletowe i kasowniki biletowe zostaną wykorzystane z 5 sztuk autobusów wycofanych z eksploatacji w MZK w Białej Podlaskiej. Dostawca autobusów zapewni w uzgodnieniu z zamawiającym wykonanie instalacji przyłączeniowej. Montaż wyposażenia odbędzie się w warsztacie MZK w Białej Podlaskiej pod nadzorem pracowników dostawcy systemu.

Termin składania ofert mija 2 lipca. Firmy startujące w postępowaniu muszą posiadać doświadczenie w zakresie zrealizowania co najmniej jednej dostawy na rynek krajów UE lub Królestwa Norwegii lub Konfederacji Szwajcarii, minimum dwóch nowych autobusów przeznaczonych do komunikacji miejskiej oferowanej w niniejszym postępowaniu marki, typu i klasy autobusu. O wyborze zadecydują cena (55%), ocena techniczna (35%), zużycie energii (5%) oraz emisja CO2 (5%).

Zamawiający wymaga realizacji całego przedmiotu zamówienia w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy przy czym dostawa pierwszych dwóch autobusów musi nastąpić nie później niż w 9 miesiącu trwania umowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Zlikwidowano ZKM w Białej Podlaskiej

Prawo & Finanse

Zlikwidowano ZKM w Białej Podlaskiej

Rafał Jasiński 06 sierpnia 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5