Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Beskidzki związek transportowy kupuje kolejne autobusy

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
24-10-2022
Ostatnia modyfikacja:
22-01-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Beskidzki związek transportowy kupuje kolejne autobusy
fot. fb Komunikacja Beskidzka
Beskidzki Związek Powiatowo-Gminny właśnie rozpisał przetarg na dostawę czterech autobusów klasy Midi. Napęd pojazdów zapewni silnik spalinowy, a całe zamówienie dofinansowane jest z Polskiego Ładu.

Kolejnym beneficjentem programu inwestycji strategicznych, tzw. Polskiego Ładu, jest beskidzki związek transportowy, który otrzymał dofinansowanie do zakupu czterech autobusów spalinowych, spełniających normę emisji Euro VI. Związek właśnie rozpisał przetarg na to zadanie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech autobusów klasy Midi, które będą niskopodłogowe, a ich długość będzie mieściła się w granicach 10,1-10,8 metra.

Pojazdy mają zabierać na pokład minimum 70 pasażerów, z czego co najmniej 20 na miejscach siedzących, a 6 z tych miejsc ma być dostępnych bezpośrednio z niskiej podłogi. Minimalną moc silnika określono na 200 kW, a zasięg autobusu na jednym tankowaniu minimalnie 450 kilometrów. Preferowany układ drzwi to 2-2-0. Autobusy mają być wyposażone w system klimatyzacji oraz ogrzewania, a także monitoringu i informacji pasażerskiej. Zamawiający wymaga, by oświetlenie pojazdów było wykonane w stu procentach w technologii LED.

Realizacja zamówienia ma nastąpić w ciągu 300 dni od podpisania umowy, a w postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy wykażą, że w ciągu 3 ostatnich lat zrealizowali co najmniej jedno zamówienie dotyczące dostawy autobusów napędzanych silnikiem Diesla, a wartość tego zamówienia wynosiła co najmniej 4 miliony złotych brutto.

Oferty w postępowaniu można składać do 22 listopada bieżącego roku, a o wyborze zdecydują cena - 60%, jak również termin realizacji zamówienia i warunki gwarancji. Oba z tych kryteriów mają identyczną wagę, wynoszącą po 20%.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Beskidzki związek komunikacyjny wybiera Solarisa

Komunikacja

Beskidzki związek komunikacyjny wybiera Solarisa

Jakub Rösler 09 stycznia 2023

Zobacz również:

Beskidzki związek komunikacyjny wybiera Solarisa

Komunikacja

Beskidzki związek komunikacyjny wybiera Solarisa

Jakub Rösler 09 stycznia 2023

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5