Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Austria. Mera Systemy z kolejnym zamówieniem z Vorarlberga

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
19-03-2020
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Austria. Mera Systemy z kolejnym zamówieniem z Vorarlberga
fot. Mera Systemy
Mera Systemy z Grodziska Mazowieckiego dostarczy stacjonarne biletomaty BS-10 na rynek austriacki. Urządzenia wyprodukowane przez Merę poprawią jakość transportu publicznego w regionie Alp Wschodnich.

Polska firma Mera Systemy projektuje i produkuje samoobsługowe systemy sprzedaży biletów w transporcie publicznym, czyli m.in. popularne wśród pasażerów automaty biletowe. Mera złożyła ofertę w ramach przetargu na dostarczenie stacjonarnych automatów biletowych dla VVV - Stowarzyszenia Transportu Publicznego w Vorarlbergu, austriackim kraju związkowym. VVV Vorarlberg łączy 26 operatorów autobusowych, kolejowych oraz regionalne połączenia Austriackich Kolei Federalnych (ÖBB) i Montafonerbahn AG.

Oferta złożona przez spółkę okazała się najkorzystniejszą. W ramach zamówienia dla VVV Mera Systemy wyprodukuje i dostarczy 8 stacjonarnych automatów biletowych. Biletomaty trafią do Vorarlberga w III kwartale tego roku. Pasażerowie regionu Alp Wschodnich będą mieli możliwość zakupu biletów w automatach BS-10.

Model BS-10, zaprojektowany i produkowany w Merze, umożliwia przeprowadzenie szybkich transakcji kartami zbliżeniowymi oraz stykowymi. Automaty obsługują również gotówkę oraz wydają resztę. BS-10 został opracowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Biletomat spełnia wszystkie europejskie standardy dostępności dla osób z ograniczeniami ruchu oraz wzroku.

- Biletomaty BS-10 dla VVV to najnowocześniejsze, ale zarazem już sprawdzone urządzenia. Z takiego samego modelu korzystają m.in. pasażerowie w Poznaniu, pasażerowie metra i lotniska w Warszawie czy kupujący bilety na niemieckiego FlixBusa - mówi Adam Filutowski, prezes Mery Systemy.

Dla spółki z Grodziska Mazowieckiego to już kolejne zamówienie realizowane dla VVV. W 2019 r. dostarczyła 70 mobilnych biletomatów ramach wygranego ogólnoeuropejskiego przetargu na wdrożenie systemu sprzedaży biletów oraz kontroli ruchu w Vorarlbergu.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5