Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Antyradar - urządzenia informujące o utrudnieniach na drogach. Czy warto je mieć?

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
10-03-2023
Ostatnia modyfikacja:
21-03-2023
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Antyradar - urządzenia informujące o utrudnieniach na drogach. Czy warto je mieć?
zdjęcie poglądowezdjęcie poglądowe
Każdy kierowca spotyka się niejednokrotnie na drogach z różnymi utrudnieniami. Mogą to być remonty drogowe, objazdy lub po prostu korki. Częstą praktyką wśród kierowców jest korzystanie z urządzeń zawierających moduł GPS, dzięki którym łatwiej znajdują właściwą drogę.

Jeżeli jednak często zdarza nam się jeździć w dłuższe trasy, zdecydowanie przyda się bardziej precyzyjny sprzęt. Dobrym rozwiązaniem jest antyradar Yanosik, który nie tylko informuje o bieżącej sytuacji na drogach, ale także chroni nas przed utratą punktów karnych. W jaki sposób działa? Zapraszamy Państwa do dalszej części artykułu.

  1. Asystent kierowcy Yanosik - Jak działa?
  2. Jakie są zalety antyradarów?
  3. Antyradar prosty w obsłudze - Wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki


1. Asystent kierowcy Yanosik - Jak działa?


Antyradar to bardzo rozbudowany komunikator, służący do informowania kierowcy o wszelkich utrudnieniach na drodze, ale nie tylko. Urządzenie nie tylko wyznacza drogę do celu, ale także wskazuje objazdy w czasie korków. Ponadto informuje o ograniczeniach prędkości i strefach płatnego parkowania. Dodatkowo dzięki antyradarowi z wyprzedzeniem wiemy o policyjnych kontrolach prędkości, czy fotoradarach.

Informacje, które przekazuje kierowcy antyradar, pozyskiwane są z satelit śledzących ruch drogowy. Natomiast informacje o tym, czy na drodze znajduje się kontrola prędkości wysyłają użytkownicy urządzenia. Odbywa się to przy pomocy specjalnego oprogramowania, umożliwiającego kierowcom wysyłanie między sobą komunikatów o kontrolach, czy wypadkach drogowych w danym miejscu.

2. Jakie są zalety antyradarów?

Urządzenie, jakim jest antyradar, z pewnością zostanie docenione nie tylko przez kierowców, spędzających w trasie długie godziny, ale także przez tych, którzy za kierownice siadają raz na jakiś czas. Dlaczego?

Antyradar przede wszystkim wyposażony jest w nawigację, która umożliwia wyznaczenie trasy do dowolnego celu. Dzięki temu, nasza podróż, nawet na drugi koniec kraju, będzie szybka, sprawna i bezpieczna.

Bardzo rozbudowana aplikacja daje kierowcom wiele korzyści. Przede wszystkim jest to krótszy czas dojazdu do celu podróży. Dzięki temu, że mapy tras aktualizowane są na bieżąco, kierowcy informowani są o nieprzejezdnych drogach, remontach, objazdach, a także korkach, które jak wiadomo, często bywają powodem spóźnień na spotkania lub do pracy.
To za co antyradar jest ceniony przez spore grono kierowców, to możliwość wykrywania radarów na drodze, a także wysyłania informacji o kontrolach prędkości i patrolach policji. Dzięki czemu ominą nas punkty karne i niepotrzebny mandat.

Urządzenie zapewnia także bezpieczeństwo, poprzez wysyłanie komunikatów o ograniczeniach prędkości. Sprawia to, że jeździmy przepisowo, przez co nie stwarzamy niebezpieczeństwa dla siebie oraz innych uczestników ruchu.

3. Antyradar prosty w obsłudze - Wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki

Antyradar Yanosik to proste w obsłudze urządzenie, zapewniające bieżącą aktualizację oprogramowania. Montuje się je na desce rozdzielczej, a sprzęt daje nam możliwość podłączenia go do gniazda zapalniczki lub portu USB.
Poza wieloma wspomnianymi wcześniej funkcjami urządzenia, warto także wspomnieć, że antyradar jest prostszy w obsłudze, niż aplikacje pobierane na telefon. Kierowcy, którzy chcą zamontować w swoim samochodzie antyradar, mogą zapoznać się z ofertą dostępną pod linkiem https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/car-audio/antyradary/yanosik.
Partner działu

Sultof

Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5