Partnerzy serwisu:Polska na drodze do elektromobilności

„Polska na drodze do elektromobilności” to raport przygotowany przez ZDG TOR we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR). W opracowaniu przedstawiamy obecną skalę wykorzystania alternatywnych źródeł napędu w drogowym transporcie publicznym w Polskich miastach. Pokazujemy plusy i minusy każdego z rozwiązań oraz zwracamy uwagę na konieczność wyboru odpowiedniej strategii ładowania. Opisujemy także kwestie związane ze zmieniającym się otoczeniem prawny oraz coraz większym zainteresowaniem miast zielonymi środkami transportu. Zobaczcie czy przyszłość komunikacji miejskiej rzeczywiście należy do elektryków!


Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS