Partnerzy serwisu:

ZTM Warszawa planuje parking P&R przy stacji metra Bródno

Witold Urbanowicz 19.06.2020

ZTM Warszawa planuje parking P&R przy stacji metra Bródno
mat. ZTM Warszawa
Warszawski ZTM ogłosił przetarg na koncepcję architektoniczno-budowlaną i studium wykonalności nowego parkingu przesiadkowego przy budowanej stacji C21 Bródno – końcowej na odcinku wschodnim-północnym II linii metra. Organizator chce się ubiegać o środki unijne w nowej perspektywie finansowej.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie koncepcji architektoniczno-budowlanej oraz studium wykonalności parkingu przesiadkowego P+R Metro Bródno przy budowanej stacji końcowej II linii metra. Opracowania te mają być podstawą wniosku o dofinansowanie unijne, decyzję środowiskową, a także przetargu na projekt budowlany.

Obszar przeznaczony na parking przesiadkowy, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajduje się za kościołem w południowo-wschodnim narożniku skrzyżowania Kondratowicza i Rembielińskiej – w miejscu parkingu i bazarku. Właścicielem większości terenu jest m.st. Warszawa.

Plan określa maksymalną wysokość zabudowy 12 m. Jak podkreśla ZTM – należy dążyć do „optymalnego wykorzystania terenu”, a liczba miejsc powinna wynikać z „szacunku zapotrzebowania oraz analizy popytu”. Przewidziano ażurowe ściany boczne.

Termin składania ofert mija 23 czerwca. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację całości zamówienia przeznaczono 160 dni. Koncepcja architektoniczno-budowlana powinna być gotowa w ciągu 120 dni.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony