Partnerzy serwisu:

ZTM Warszawa i WTP z nowymi stronami internetowymi

jd/inf. pras. ZTM 25.06.2019

ZTM Warszawa i WTP z nowymi stronami internetowymi
Fot. ZTM Warszawa
Od 25 czerwca dostępna jest nowa, testowa strona internetowa Warszawskiego Transportu Publicznego nowa.wtp.waw.pl. Zmieniła się też „firmowa” witryna Zarządu Transportu Miejskiego ztm.waw.pl.
Testowa strona Warszawskiego Transportu Publicznego jest dostępna pod adresem nowa.wtp.waw.pl. Można na nią wejść także z obecnej strony ZTM–u – kieruje na nią specjalny banner. Nowa strona została skonstruowana na bazie statystyk odwiedzin obecnej witryny. Po wejściu na testową nowa.wtp.waw.pl od razu jest dostęp do wyszukiwarki połączeń, komunikatów o aktualnej sytuacji komunikacyjnej w aglomeracji warszawskiej, informacji o bieżących zmianach w komunikacji oraz aktualności.

Główne menu strony zostało podzielone na sześć kategorii: „rozkłady, połączenia”, „bilety, opłaty”, „poradnik”, „dla turystów”, „aktualności” i „o WTP”. W prezentacji rozkładów jazdy wprowadzono kilka nowych rozwiązań ułatwiających wyszukiwanie informacji – oznaczenie, na poziomie wyboru linii, zmian w kursowaniu, możliwość dodania linii do ulubionych oraz przedstawienie na schemacie kursów wariantowych. Nowością są interaktywne mapy. Obecnie zaprezentowano na nich parkingi „Parkuj i jedź” oraz punkty sprzedaży biletów. Sukcesywnie publikowane będą kolejne mapy. Nowa jest także wyszukiwarka ulg. Wystarczy wybrać jak najwięcej warunków, jakie spełniamy, a system podpowie, jaki bilet kupić.

Na nowej stronie Zarządu Transportu Miejskiego nowa.ztm.waw.pl znajdą się natomiast informacje z zakresu m.in. zamówień publicznych, ofert pracy, konsultacji społecznych, projektów europejskich i inwestycji.

Planowany termin zastąpienia obecnej strony internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego nowymi wtp.waw.pl i ztm.waw.pl to październik.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Warszawski ZTM
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony