Partnerzy serwisu:

ZTM w Katowicach kupi do 400 nowych wiat

Witold Urbanowicz 04.08.2021

ZTM w Katowicach kupi do 400 nowych wiat
fot. ZTM w Katowicach
Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach wraz z kilkoma gminami rozpisał przetarg ramowy na dostawy do 400 nowych wiat przystankowych. Miałyby one stanąć na terenie ośmiu miast i gmin. Okres realizacji ustalono na dwa lata.
Przetarg ramowy został ogłoszony wspólnie przez Zarząd Transportu Metropolitalnego oraz gminy Bieruń, Bojszowy, Pyskowice. Obejmuje on okres 24 miesięcy. Wiaty będą wyposażone w ławki, gablotę rozkładową, oznakowanie, oświetlenie i opcjonalnie gablotę reklamową typu city light. Przewidziano dwa modele wiat standardowych – z zaokrąglonym i płaskim dachem oraz jeden typ wiaty konserwatorskiej.

W tym roku zaplanowano montaż do 92 nowych wiat, w tym 26 dwumodułowych, 62 trzymodułowych oraz czterech czteromodułowych. W latach 2022-2023 założono montaż 308 nowych wiat, w tym 98 dwumodułowych, 174 trzymodułowych i 36 czteromodułowych. Do tego do 2023 r. założono montaż 386 gablot reklamowych. Bieruń zamawia 14 wiat, Bojszowy – cztery, a Pyskowice – trzy. Reszta przypada na ZTM i zostanie ustawiona na terenie Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Knurowa, Sosnowca i Tychów

Termin składania ofert mija 6 września. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony