Partnerzy serwisu:

ZTM szykuje się do modernizacji oświetlenia na I linii metra

Witold Urbanowicz 10.05.2021

ZTM szykuje się do modernizacji oświetlenia na I linii metra
fot. WU
Warszawski Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej na modernizację i wymianę oświetlenia na ledowe w wybranych tunelach i na czterech stacjach I linii metra.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla modernizacji oświetlenia na czterech stacjach I linii metra oraz w kilku odcinkach tunelowych. Postępowanie obejmuje stacje A6 Służew, A10 Pole Mokotowskie, A11 Politechnika i A13 Centrum, a także tunele B1, B2, B3 i B4 na odcinku od STP Kabaty do stacji A4 Stokłosy.

Projektant musi uwzględnić – poza spełnieniem wymogów - energooszczędność projektowanych rozwiązań. Zamawiający wymaga zastosowania źródeł światła i opraw ledowych – z preferencją dla zachowania istniejącego rozmieszczenia opraw w części pasażerskiej. Brak możliwości zachowania istniejącego rozmieszczenia opraw musi być szczegółowo uzasadniony.

Termin składania ofert mija 13 maja, a jedynym kryterium wyboru jest cena. Zamówienie ma zostać wykonane w ciągu sześciu miesięcy od zawarcia umowy. Prawem opcji objęty jest nadzór autorski.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Metro Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony