Partnerzy serwisu:

Znani torunianie zachęcają do jeżdżenia komunikacją

Magdalena Romanowska 10.08.2020

Znani torunianie zachęcają do jeżdżenia komunikacją
fot. UM Toruń
Hasłem „Podróżuj razem z nami” Toruń promuje transport miejski. W ramach kampanii społecznej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu na specjalnym autobusie pojawiły się wizerunki znanych osób pochodzących z Torunia. Ma to zachęcić do korzystania z usług miejskiego przewoźnika.
„Podróżuj razem z nami” to hasło promującej transport miejski kampanii społecznej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. Na ulice miasta wyjechał pierwszy autobus wspierający akcję.

Wizerunki znanych torunian pojawiły się do tej pory na monitorach LED w tramwajach i autobusach oraz wybranych wiatach przystankowych. Od piątku 7 sierpnia 2020 r. twarz aktorki Katarzyny Żak, wokalisty założyciela grupy Nocna Zmiana Bluesa Sławomira Wierzcholskiego, żużlowca Adriana Miedzińskiego oraz koszykarza Aleksandra Perki zdobią ściany specjalnie przygotowanego autobusu, promującego kampanię społeczną.

Akcja ma zachęcić i przekonać mieszkańców do korzystania z usług miejskiego przewoźnika jako wygodną i ekologiczną alternatywę do transportu indywidualnego.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony