Partnerzy serwisu:

Zmiana warty w warszawskim ZTM. Wiesław Witek odchodzi

Witold Urbanowicz 22.10.2020

Zmiana warty w warszawskim ZTM. Wiesław Witek odchodzi
fot. MJ
Po wielu latach ze stanowiskiem dyrektorskim warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego żegna się Wiesław Witek. Jego miejsce zajmie Katarzyna Strzegowska, dyrektor finansowa i dotychczasowa zastępczyni Witka.
O zmianach kadrowych w ZTM napisała jako pierwsza Gazeta Stołeczna. Wiesław Witek po blisko siedmiu latach złożył rezygnację z funkcji dyrektora. – Potwierdzam, że dyrektor podjął taką decyzję. Od dziś Zarządem Transportu Miejskiego zarządza Katarzyna Strzegowska – mówi Tomasz Kunert, rzecznik ZTM. – Zmiana nie jest podyktowana żadnymi zwolnieniami. To jest osobista decyzja Wiesława Witka. Miasto było zadowolone z pracy dyrektora – mówi Karolina Gałecka, rzeczniczka ratusza, która podkreśla, że Katarzyna Strzegowska, która zastąpi Witka, była jego wieloletnią zastępczynią i ma duże doświadczenie. Witek ma pozostać w strukturach ZTM.

Wiesław Witek został dyrektorem ZTM-u w 2013 r., zastępując na tym stanowisku Leszka Rutę (obecnie członek zarządu MZA). Wcześniej był dyrektorem Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym, które powstało w czasie rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Katarzyna Strzegowska przyszła do ZTM-u w lutym 2016 r. Wcześniej kierowała m.in. PKS w Mławie, firmą przewozową Europa Express. Była też dyrektorem ds. marketingu i transportu turystycznego w Mobilisie.

W ZTM-ie Strzegowska pełniła do tej pory funkcję dyrektora pionu ekonomiczno-finansowego. Podlegały jej działy ekonomiczny, analiz, zamówień publicznych i techniczny.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Warszawski ZTM
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony