Partnerzy serwisu:

Zduńska Wola z kolejnymi autobusami Iveco?

Witold Urbanowicz 09.04.2018

Zduńska Wola z kolejnymi autobusami Iveco?
fot. Lichen99, lic. CC BY-SA 3.0 pl
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Zduńskiej Woli otworzyło oferty w przetargu na dzierżawę trzech autobusów o długości 10-11 m przez okres czterech lat. Jedyną ofertę złożył dealer Iveco.
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa trzech nowych niskowejściowych (niskopodłogowych) autobusów miejskich. Zamawiający wymaga pojazdów o długości 10-11 m, z drzwiami w układzie 2-2-0 oraz niskopodłogową częścią między pierwszymi a drugimi drzwiami. Pojemność określono na min. 88 podróżnych, w tym min. 33 na miejscach siedzących. Pojazdy powinny być wyposażone w silnik o mocy min. 200 kW. W ramach opcji zamawiający zastrzegł sobie prawo wykupu pojazdów za 15% ceny brutto.

Dzisiaj minął termin składania ofert. Zamawiający na realizację przedmiotu zamówienia przeznaczył 2,3 mln zł brutto. W postępowaniu wystartowało konsorcjum MLeasing oraz ABP Bus&Coach, czyli dealer Iveco. Wartość oferty to 2,9 mln zł brutto (w tym zamówienie opcjonalne w wysokości 376 tys. zł).

Przewidziano, że autobusy zostaną dostarczone w terminie do 150 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Natomiast okres dzierżawy został ustalony na 48 miesięcy.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony