Partnerzy serwisu:

Zduńska Wola wybiera Iveco

Witold Urbanowicz 30.04.2018

Zduńska Wola wybiera Iveco
fot. Lichen99, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Zduńskiej Woli rozstrzygnęło przetarg na dzierżawę trzech autobusów o długości 10-11 m przez okres czterech lat. Zamawiający zaakceptował jedyną w postępowaniu ofertę, złożoną przez dealera Iveco.
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa trzech nowych niskowejściowych (niskopodłogowych) autobusów miejskich. Zamawiający wymaga pojazdów o długości 10-11 m, z drzwiami w układzie 2-2-0 oraz niskopodłogową częścią między pierwszymi a drugimi drzwiami. Pojemność określono na min. 88 podróżnych, w tym min. 33 na miejscach siedzących. Pojazdy powinny być wyposażone w silnik o mocy min. 200 kW. W ramach opcji zamawiający zastrzegł sobie prawo wykupu pojazdów za 15% ceny brutto.

Termin składania ofert minął w I połowie kwietnia. W postępowaniu wystartowało jedynie konsorcjum MLeasing oraz ABP Bus&Coach, czyli dealer Iveco. Wartość oferty to 2,9 mln zł brutto (w tym zamówienie opcjonalne w wysokości 376 tys. zł). Dziś zamawiający zaakceptował tę ofertę.

Przewidziano, że autobusy zostaną dostarczone w terminie do 150 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Natomiast okres dzierżawy został ustalony na 48 miesięcy.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony