Partnerzy serwisu:

Zduńska Wola unieważnia przetarg na zakup elektrobusów

Witold Urbanowicz 11.08.2021

Zduńska Wola unieważnia przetarg na zakup elektrobusów
fot. Solaris
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Zduńskiej Woli tuż przed terminem składania ofert unieważniło przetarg na dostawy czterech 12-metrowych elektrobusów wraz z infrastrukturą do ładowania. Powodem jest niemożliwa do usunięcia wada formalna.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech elektrobusów o długości 11,8-12,2 m oraz odpowiedniej infrastruktury do ładowania. Na dostawy przeznaczono równo rok. Autobusy będą wykorzystywane do obsługi linii 1, 2, 3, 5, 6, 11. Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (11 sierpnia) mieliśmy pozna oferty. W zamian jednak pojawiło się zawiadomienie o unieważnieniu postępowania z przyczyn formalnych.

Jak wskazuje MPK, 9 sierpnia zamawiający dokonał zmiany treści specyfikacji warunków zamówienia poprzez zmianę formularza ofertowego w zakresie oceny techniczno-eksploatacyjnej. W związku z tym MPK postanowiło wydłużyć termin składania ofert do 20 sierpnia. W tym celu przekazano do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej informację o zmianie treści ogłoszenia o zamówieniu – ta jednak, jak poinformował urząd, miała zostać opublikowana dopiero 13 sierpnia, po terminie składania ofert. Tym samym nie dokonano skutecznej, zgodnej z prawem zmiany warunków zamówienia.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony