Partnerzy serwisu:

Konkurs - można zaprojektować nową Warszawską Kartę Miejską

inf. pras 05.10.2021

Konkurs - można zaprojektować nową Warszawską Kartę Miejską
fot. ZTM
Z 20tej rocznicy Warszawskiej Karty Miejskiej ZTM Warszawa zorganizował otwarty konkurs na wzór karty. Nagrodą są 90- i 30-dniowe bilety.
Nazwa konkursu to "#projektujzWTP" Zaprojektowany wzór karty powinien nawiązywać do ekologicznego charakteru komunikacji miejskiej i być przygotowany w rozmiarze 85x54 mm (1003x639 pikseli) w orientacji pionowej. Prace (zapisane w formatach pdf, jpg lub png; w rozdzielczości co najmniej 72 DPI) należy przesyłać do 31 października na adres promocja@ztm.waw.pl.

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie wzory. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie 90-dniowy bilet imienny ważny w 1. i 2. strefie biletowej. Laureaci 2. i 3. miejsca otrzymają bilety 30-dniowe. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 listopada na profilach Warszawskiego Transportu Publicznego na Facebooku i Instagramie, a wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego do końca tego roku. Szczegółowe informacje o zasadach udziału w konkursie są dostępne w regulaminie.

O historii Warszawskiej Karty Miejskiej można przeczytać tutaj.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony